پذیرش مقاله ۱۳۹۸-۹-۲۱ ۰۶:۰۹:۳۹ +۰۰:۰۰

پذیرش مقاله

پذیرش مقاله از مجلات معتبر داخلی و خارجی یکی از دغدغه‌های پژوهشگران در کشور است. به دلیل فرایند بسیار طولانی پذیرش مقاله در مجلات داخلی و همچنین سخت‌گیری مجلات معتبر بین‌المللی، معمولاً پژوهشگران در این مرحله با مشکلاتی مواجه می‌شوند. موسسه نارون ژورنال به دلیل همکاری با برخی از مجلات داخلی و خارجی آماده ارائه خدمات کامل پذیرش مقاله به دانشجویان، اساتید و پژوهشگران می‌باشد.

خدمات مرتبط با پذیرش مقاله از مرحله ویرایش علمی و ترجمه تا سابمیت، پذیرش و چاپ را شامل می‌شود. ارائه خدمات کامل در این زمینه سبب شده است که پژوهشگران تنها با ارائه فایل اولیه مقاله خود، در کمترین زمان فایل چاپ شده مقاله خود در مجلات معتبر و مورد تایید را دریافت نمایند. در ادامه با خدمات ما در زمینه پذیرش مقاله بیشتر آشنا خواهید شد.

رشته‌های تحت پوشش در پذیرش مقاله

– اکسپت مقالات رشته‌های علوم پزشکی

– اکسپت مقالات رشته‌های علوم پیراپزشکی

– اکسپت مقالات رشته‌های روانشناسی، مشاوره و علوم تربیتی

– اکسپت مقالات رشته‌های مدیریت، اقتصاد و حسابداری

– اکسپت مقالات رشته‌های فنی و مهندسی

– اکسپت مقالات رشته‌های هنر و معماری

– اکسپت مقالات رشته‌های علوم پایه

پذیرش مقاله

نکات مهم در انتخاب مجله برای پذیرش مقاله

موسسه نارون ژورنال آمادگی دارد مقالات شما را در بهترین مجلات داخلی و خارجی به چاپ برساند. در انتخاب یک مجله برای چاپ مقاله باید به چند فاکتور بسیار مهم توجه نمود. برخی از این نکته‌ها عبارتند از:

داشتن اعتبار: مجله انتخاب شده باید در یکی از پایگاه‌های معتبر مورد تایید باشد. در حال حاضر معتبرترین امتیاز برای یک مجله ISI بودن یا قرار داشتن در فهرست نشریات معتبر کلاریویت است. نمایه معتبر دیگر نیز اسکوپوس است که در بسیاری از دانشگاه‌های ایران مورد تایید است. برای مقالات حوزه علوم پزشکی داشتن نمایه پاب مد اهمیت بسیاری دارد. همچنین قرار داشتن در فهرست نشریات جهان اسلام یا همان ISC و یا نشریات مورد تایید وزارت علوم یا وزارت بهداشت نیز امتیاز بالایی دارد.

چاپ توسط ناشران معروف: برخی از ناشران دارای اعتبار بسیار بالایی در دنیای علم هستند. اگر مجله‌ای که می‌خواهید برای آن مقاله ارسال کنید توسط ناشرانی مانند الزویر، اشپرینگر، وایلی، تیلور اند فرانسیس یا سیج چاپ شود وجهه مقاله شما نیز بسیار بالا خواهد رفت.

قرار نداشتن در فرست بلک لیست وزارت علوم: وزارت علوم ایران فهرستی با عنوان نشریات نامعتبر را منتشر می‌کند که به فهرست بلک لیست معروف شده است. در انتخاب یک مجله باید دقت کنید که نام آن در این بلک لیست قرار نداشته باشد چرا که در هیچ یک از دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی ایران مورد تایید نمی‌‎باشد.

مجلات تحت پوشش در پذیرش مقاله

موسسه نارون ژورنال آمادگی دارد مقاله شما را در بهترین مجلات داخلی و خارجی به چاپ برساند. برخی از مجلات تحت پوشش عبارتنداز:

– پذیرش مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی

– پذیرش مقاله در مجلات علمی ترویجی و علمی تخصصی داخلی

– پذیرش مقاله در مجلات اسکوپوس

– پذیرش مقاله در مجلات ISI با ضریب تاثیر

– پذیرش مقاله در مجلات جهان اسلام ISC

– پذیرش مقاله در مجلات معتبر پاب مد

نحوه ثبت سفارش برای پذیرش مقاله

برای استفاده از خدمات موسسه نارون ژورنال در زمینه پذیرش مقالات، می‌توانید از بخش تماس با ما با همکاران ما در ارتباط باشید. پس از تماس اولیه و مشاوره رایگان، تمامی فرایند چاپ مقاله شما توسط همکاران ما با دقت کامل پیگیری شده و در مراحل مختلف اطلاع رسانی خواهد شد.