چاپ مقاله ۱۳۹۸-۸-۱۲ ۱۴:۵۲:۲۹ +۰۰:۰۰

چاپ مقاله

موسسه نارون ژورنال آمادگی دارد در زمینه چاپ مقاله به اساتید، دانشجویان و پژوهشگران گرامی خدمات مشاوره رایگان و همچنین خدمات پذیرش و چاپ را ارائه دهد. این موسسه به دلیل همکاری با ناشران و مجلات مختلف علمی در داخل و خارج از کشور، تمامی خدمات مرتبط با این حوزه را به صورت کامل ارائه می‌دهد.

خدمات چاپ مقاله در موسسه نارون ژورنالز شامل همکاری در ویراستاری مقالات، تحلیل آماری، ترجمه نیتیو و تخصصی، پذیرش و چاپ می‌باشد. تمامی خدمات ذکر شده با بالاترین کیفیت به همکاران گرامی ارائه می‌گردد و به همین دلیل توانسته‌ایم مفتخر به همکاری با دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها و اساتید معتبر داخلی و خارجی باشیم. در ادامه با خدمات چاپ مقاله موسسه نارون ژورنالز بیشتر آشنا خواهید شد.

خدمات مرتبط با چاپ مقاله

ویراستاری مقالات: همکاران علمی و دانشگاهی ما آمادگی دارند در زمینه ویراستاری علمی مقالات پژوهشی با پژوهشگران گرامی همکاری نمایند. در این بخش مقالات از نظر محتوایی، روش شناختی، تحلیل آماری و نحوه نگارش مورد بررسی قرار می‌گیرد. استفاده از خدمات ویراستاری تضمین می‌کند که مقاله شما در نظر داوران مجلات، حرفه‌ای و بدون نقص به نظر برسد.

تحلیل آماری: در چاپ مقاله یکی از مشکلات رایج، ایرادات مربوط به تحلیل آماری است. بسیاری از پژوهشگران بخش تحلیل آماری مقاله را، خود انجام می‌دهند درحالی که بهتر است در این زمینه از خدمات یک آماردان استفاده گردد. همکاران ما در زمینه تحلیل آماری که دارای دکتری آمار از دانشگاه‌های برتر ایران هستند، آمادگی دارند خدمات کامل تحلیل آماری یا اصلاحات مربوط به بخش آماری مقاله شما را انجام دهند.

ترجمه نیتیو و تخصصی: یکی از ضعف‌های بزرگ مقالات پژوهشگران ایرانی در هنگام ارسال مقالات به مجلات معتبر دنیا، بخش ترجمه آن‌ها است. موسسه نارون ژورنالز مفتخر است که تاکنون ده‌ها مقاله ترجمه شده توسط این موسسه در مجلات دارای ضریب تاثیر بالا به چاپ رسیده است. پژوهشگران گرامی نیز می‌توانند از خدمات ترجمه تخصصی موسسه نارون ژورنالز در تمامی رشته‌های دانشگاهی استفاده نمایند.

پذیرش و چاپ مقاله: در نهایت و پس از طی مراحل بالا مقاله برای پذیرش و چاپ ارسال می‌گردد. موسسه نارون ژورنالز ضمن همکاری با مجلات معتبر داخلی و خارجی، فرایند پذیرش و چاپ مقاله شما تسریع می‌نماید. این فرایند به دلیل رایزنی با مجلات و مکاتبات با سردبیران صورت می‌گیرد و یک فرایند بسیار شفاف را شامل می‌شود.

چاپ-مقاله

رشته‌های تحت پوشش در چاپ مقاله

موسسه نارون ژورنالز آمادگی دارد در تمامی رشته‌های دانشگاهی مجلات معتبری را به پژوهشگران گرامی معرفی نماید. در ادامه با رشته‌های تحت پوشش ما در زمینه پذیرش و چاپ مقالات آشنا خواهید شد:

– چاپ مقالات رشته‌های فنی و مهندسی

– چاپ مقالات رشته‌های علوم انسانی

– چاپ مقالات رشته‌های هنر

– چاپ مقالات رشته‌های علوم پایه

– چاپ مقالات رشته‌های پزشکی و سلامت

مجلات همکار در زمینه چاپ مقاله

در حال حاضر موسسه نارون ژورنالز با صدها مجله معتبر داخلی و خارجی همکاری دارد. بنابراین امکان پذیرش و چاپ مقالات در تقریباً تمامی طیف مجلات فراهم است. برخی از مجلات تحت پوشش عبارتند از:

– چاپ مقاله در مجلات علمی پژوهشی داخلی

– چاپ مقاله در مجلات علمی ترویجی و علمی تخصصی داخلی

– چاپ مقاله در مجلات اسکوپوس

– چاپ مقاله در مجلات ISI با ضریب تاثیر

– چاپ مقاله در مجلات جهان اسلام ISC

– چاپ مقاله در مجلات معتبر پاب مد

چگونه سفارش چاپ مقاله را ثبت کنم؟

برای استفاده از خدمات موسسه نارون ژورنالز در زمینه چاپ مقالات، می‌توانید از بخش تماس با ما با همکاران ما در ارتباط باشید. پس از تماس اولیه و مشاوره رایگان، تمامی فرایند چاپ مقاله شما توسط همکاران ما با دقت کامل پیگیری شده و در مراحل مختلف اطلاع رسانی خواهد شد.