چاپ کتاب ۱۴۰۱-۶-۷ ۱۲:۴۰:۱۶ +۰۰:۰۰

چاپ کتاب

همکاران ما در موسسه نارون ژورنال آمادگی دارند تمامی خدمات مربوط به چاپ کتاب را با بالاترین کیفیت به انجام برسانند. تیم متخصص و کامل موسسه نارون از صفر تا صد چاپ کتاب را به صورت کامل انجام می‌دهند. همین عامل سبب استقبال نویسندگان و مترجمین گرامی از خدمات چاپ نارون شده است، چرا که تنها کافی است فایل اولیه کتاب به موسسه تحویل داده شود و پس از چند هفته کتاب چاپ شده با تمامی مجوزها آماده شود. در ادامه با خدمات نارون ژورنالز در زمینه چاپ کتاب بیشتر آشنا خواهید شد.

 

خدمات مرتبط با چاپ کتاب

تایپ کتاب: نخستین مرحله چاپ کتاب داشتن یک فایل ورد از کتاب است. اگر مترجم یا نویسنده قبلاً فایل تایپ شده کتاب خود را تهیه کرده باشد این مرحله حذف می‌شود. در غیر این صورت همکاران ما در موسسه نارون دست نوشته‌ها را تایپ نموده و فایل ورد کتاب را تهیه می‌نمایند.

صفحه‌آرایی: پس از تهیه فایل ورد کتاب، صفحه آرایی آن انجام می‌گیرد. صفحه آرایی یک کار فنی محسوب می‌گردد و در کیفیت نهایی چاپ کتاب تاثیر بسیار زیادی دارد. در واقع زیبایی کتاب نتیجه صفحه آرایی منسجم است. در این بخش همکاران ما در موسسه نارون بهترین نمونه‌های صفحه آرایی را در کارنامه خود دارند.

انتخاب عنوان کتاب و طراحی جلد: عنوان کتاب و طرح جلد آن به نوعی ویترین کتاب به شمار می‌روند. داشتن عنوان جذاب و طراحی جلد زیبا نقش زیادی در جذب مخاطب خواهد داشت. همکاران علمی ما مطابق با رشته مربوطه عناوین پیشنهادی خود را برای کتاب مطرح می‌کنند و با همکاری نویسندگان و مترجمین عنوان نهایی تایید می‌شود. همچنین با همکاری دو جانبه طرح جلد نیز آماده می‌شود.

دریافت شابک و فیپا: شابک یا ISBN یک کد بین المللی است که به هر کتاب اختصاص می‌یابد و در ایران توسط خانه کتاب به ناشرین داده می‌شود. فیپا نیز مجوزی است که از سوی کتابخانه ملی ایران برای هر کتاب ارائه می‌شود. همکاران ما در موسسه نارون این دو مجوز را در طول فرایند چاپ کتاب و در کمترین زمان اخذ می‌نمایند.

دریافت مجوز وزارت ارشاد: دریافت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یکی از مراحل زمان‌بر در طول مراحل چاپ کتاب است. این احتمال وجود دارد که در این مرحله اصلاحاتی بر روی متن کتاب اعمال شود. در صورتی که کتاب دارای موضوعات سیاسی یا مذهبی نباشد به احتمال بسیار زیاد این مرحله به سرعت انجام شده و مجوز چاپ صادر می‌شود.

چاپ فایل نهایی کتاب و صحافی: پس انجام مراحل بالا در نهایت فایل نهایی کتاب چاپ می‌شود. برای چاپ کتاب عموماً از دو روش چاپ افست یا چاپ دیجیتال استفاده می‌شود که چاپ افست برای کتاب‌های با تیراژ بالا و چاپ دیجیتال برای کتاب‌های با تیراژ محدود کاربرد دارند. به دلیل استفاده از بهترین دستگاه‌ها، کتاب‌های چاپ شده در موسسه نارون با بالاترین استانداردها به چاپ می‌رسند. همچنین برای صحافی کتاب‌ها نیز از دستگاه‌ها جدید و به روز استفاده می‌شود.

تماس با ما برای چاپ کتاب

موسسه نارون ژورنال آمادگی دارند در تمامی حیطه‌های علمی، دانشگاهی، هنری، تاریخی و فرهنگی کتاب‌های مولفین و مترجمین عزیز را به چاپ برساند. برای این منظور تنها کافی است با موسسه نارون ژونال تماس بگیرید تا تمامی مراحل چاپ کتاب توسط همکاران ما پیگیری و انجام گیرد. قابل ذکر است که قبل از چاپ کتاب می‌توانید از خدمات مشاوره رایگان موسسه نارون استفاده نمایید.

بنابراین برای پیگیری امور مربوط به چاپ کتاب خود به بخش تماس با ما مراجعه نمایید تا پس از انجام اقدامات اولیه، همکاران ما مراحل چاپ کتاب شما را آغاز نمایند.